מתקני Outdoor | מתקני Outdoor – שיאן ספורט בע"מ
מתקני Outdoor

ערים בארץ ובעולם, נדרשות לספק מתקני outdoor לרווחת התושבים – ממגרשי ספורט ועד מתקני כושר ואתגר. התפיסה המודרנית מתייחסת לעיר כאל “מגרש משחקים גדול”. שיאן יועצת לתכנון וביצוע של תמהיל נכון בהתאמה לאוכלוסייה ובחירת מתקנים מושכלת. 


פארקים – מתקני ספורט ונופש פעיל

שילוב מתקני ספורט ונופש פעיל בפארקים עירוניים ואזורי נופש מטרופוליניים. “שיאן ספורט” מציגה תמהיל המתאים לסוג הפארק, קהל היעד ובהשקה למתקנים אחרים בסביבה וברצף העירוני. החברה מציגה אופציות מגוונות, בין השאר: מתקני אתגר וחבלים, קיר טיפוס, מתקני משחק ושעשוע, מיני-גולף, מתקני כושר, מסלול נינג’ה וכיו”ב. בפארקים עם אגם: כלי שייט, מזח, אחסון. לאופציות השונות מפורטות משמעויות של תפעול, תחזוקה, בטיחות ואומדנים. 


כפרי נופש, קאונטרי קלאב ומוסדות חינוך

“שיאן ספורט” מנתחת את האפשרויות והמאפיינים, כדי להתאים את מתקני הספורט והנופש לקהל היעד – בהתאמה לצרכים הכלכליים של המקום. החברה מציעה גישות ואפשרויות ייחודיות שיחזקו את האטרקטיביות של המקום תוך שילוב שיקולי תפעול ותחזוקה. 

מגרשי ספורט וריכוז מתקנים (ספורטק)

“שיאן ספורט” מייעצת לתכנון מגרשי ומתקני הספורט. ספורטק משמש את הקהילה בשגרה אך גם מהווה אתר מרוכז ומגוון של מתקני ספורט לטורנירים ואירועים. תמהיל המתקנים ותרשים הזרימה באירועים, מהווה שיקול חשוב במפרט מתקני הספורט. 


שיאן ספורט מנתחת את האפשרויות והמאפיינים, כדי להתאים את מתקני הספורט והנופש לקהל היעד – בהתאמה לצרכים הכלכליים של המקום.